Leaton – Kinder

1,200 Lekë

Shirup multivitaminik me shije frutash (për fëmijë)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shirup multivitaminik me shije frutash

Ideal për fëmijë
Shije frutash, pa sheqer të shtuar, përmban vitamina esenciale. Fëmijët kanë një nevojë të shtuar për vitamina sidomos gjatë periudhës së rritjes ose në gjëndjet gripale dhe sëmundjeve që i shoqërojnë për një kohë të gjatë. I përshtatshëm për fëmijë mbi 4 vjeç

Udhëzime mbi përdorimin
1 lugë çaji 3 herë në ditë

Pa laktozë, pa gluten.

Firma

Kwizda

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Leaton – Kinder”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART