Leaton® – Classic

1,550 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

LEATON classic

Me 10 vitamina thelbësore, kafeinë dhe Vinum vermuthi (vermouth) për një çlirim të menjëhershëm energjie.

• I përshtatshëm për përdorim ditor
• Parandalues
• Ndihmon në çlirimin e energjisë

Pa gluten, pa laktozë.

Udhëzime mbi përdorimin:
1-3 lugë gjelle sipas nevojës

Shiko Leaton Kinder – i përshtatshëm për fëmijë

Firma

Kwizda

Mosha

20+

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Leaton® – Classic”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART