Lansinoh – Washable Nursing Pads

1,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Washable Nursing Pads

Përmirësoni mbrojtjen tuaj nga rrjedhjet me kupetat super-përthithëse, të projektuar nga nëna, të cilat lahen në lavatriçe.

Tre shtresa me performancë të lartë sigurojnë butësi edhe për lëkurën më të ndjeshme, ultra-absorbuese dhe me shtresë rezistente ndaj ujit për më shumë besueshmëri.

Karakteristikat kryesore:

 • Përthithje superiore për siguri shtesë
 • Të lehta për t’u larë, kupetat mbeten absorbuese larje pas larjeje
 • Ultra e butë dhe e rehatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme
 • Me dizajn unik, me formë të hollë e të konturuar në trupin tuaj për një përshtatje natyrale dhe diskrete.

Çfarë përfshihet në paketim:

 • 4 kupeta të cilat lahen në lavatriçe
 • 1 qese larëse me rrjetë

Udhëzime mbi përdorimin

Për t’i përdorur, vendosini kupeta brenda sytjenave me anën e rrjetës ultra të butë, në anën e kundërt të lëkurës tuaj dhe zemrën Lansinoh të kthyer nga jashtë. Sigurohuni që skaji i konturuar të jetë në fund.

Kupetat e gjirit duhet të ndryshohen shpesh për të ruajtur shëndetin e lëkurës. Një udhëzim i përgjithshëm do të ishte zëvendësimi i tyre pas çdo ushqyerjeje ose kur janë të ngopura.

Lahen në lavatriçe pas çdo përdorimi. Për rezultate më të mira, vendosni kupetat në qesen e larjes së përfshirë.

Mosha

Të gjithë

Sasia

4

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Washable Nursing Pads”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART