Lansinoh – Washable Nursing Pads (Light Pink & Black)

2,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Washable Nursing Pads (Light Pink & Black)

Kupetat e gjirit Lansinoh janë krijuar me teknologji inovative të mbrojtjes me tre shtresa, kundër rrjedhjeve dhe për të ofruar rehati përfundimtare, edhe në lëkurën më të ndjeshme. E mbështjellë brenda një shtrese të papërshkueshme nga uji për siguri kundër rrjedhjeve, një përzierje unike absorbuese e fibrave të bambusë siguron thithje dhe tharje të shpejtë, ndërsa pjesa e përparme e butë ofron rehati superiore për gjoksin tuaj, i cili mund të jetë i butë gjatë ushqyerjes.

Me një dizajn të konturuar si pika loti për pozicionim optimal në gjoks, kupetat e ripërdorshme të gjirit ofrojnë mbrojtje dhe rehati.

 • Teknologji inovative me 3 shtresa për t’u mbrojtur nga rrjedhjet.
 • Dizajni i konturuar si pika loti ofron rehati dhe përshtatje maksimale për gjoksin.
 • Kupeta të qëndrueshme, të cilat lahen dhe ripërdoren
 • E disponueshme në pako me 8 kupeta, 4 në ngjyrë rozë të lehtë dhe 4 në ngjyrë të zezë.
 • E domosdoshme në çantën e maternitetit.

Udhëzime mbi përdorimin

Thjesht vendosni kupetat e gjirit brenda sytjenës suaj, duke e mbajtur anën e rrjetës super të butë në anën e lëkurës suaj dhe zemrën Lansinoh të kthyer nga jashtë.

Ndryshoni kupetat tuaja të gjirit të ripërdorshme kur i ndjeni të lagura dhe lajini pas çdo përdorimi.

Lahet në lavatriçe në 40 gradë pa asnjë zbutës apo zbardhues. Mos i hekurosni ose lani në pastrim kimik.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Sasia

8

100% Polyester. Inside: 80% Bamboo Viscose, 20% Polyester. Back and binding: 100% Polyester with TPU.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Washable Nursing Pads (Light Pink & Black)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART