Lansinoh – Valvul zëvendësuese për pompën e gjirit

690 Lekë

(Pump valve)

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh Pump Valve

Pump Valve është një valvul zëvendësuese e pompës së gjirit pa BPA që punon me diafragmën e pompës së gjirit për të siguruar thithjen e duhur kur derdhni qumështin e gjirit. Është praktikë e mirë të kontrolloni valvulat tuaja pas çdo seance të pompimit të gjirit, duke i zëvendësuar ato çdo 4-6 javë.

 • Pa BPA dhe BPS
 • Janë të përputhshme me pompat Lansinoh® Signature Pro®, Smartpump, pompat e dyfishta elektrike dhe Manual.
 • Lehtësisht të pastrueshme.
 • Zëvendësimi i rregullt i pjesëve ndihmon në sigurimin e funksionalitetit më të mirë gjatë gjithë jetës së pompës dhe ruan performancën maksimale të pompës suaj.

Udhëzime mbi përdorimin

Zëvendësoni valvulën e konsumuar me të renë dhe ruani dhe mirëmbani në gjëndjen më optimale të mundshme pompën tuaj.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Forma

Valvul

Sasia

1 copë

100% silicone

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Valvul zëvendësuese për pompën e gjirit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART