Lansinoh – Shishe për ruajtjen e qumeshtit të gjirit

(1 përshtypje mbi produktin)

2,300 Lekë

(Breastmilk Storage Bottles)

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Shishe për ruajtjen e qumeshtit të gjirit

Zgjidhje të sigurta dhe të përshtatshme ruajtjeje për të thjeshtuar rutinën tuaj. E përputhshme me të gjitha pompat elektrike dhe manuale të gjirit Lansinoh dhe shishet e ushqimit për pompim, ruajtje dhe ushqim pa probleme.

Këto shishe ruajtëse të qumështit të gjirit janë perfekte për transportimin e qumështit tuaj të sapopompuar – thjesht mbylleni dhe  ftoheni.

 • Pomponi, ruani dhe përdoreni qumështin e gjirit për ushqyerje në një shishe
 • Projektuar për ruajtje të sigurtë në frigorifer dhe i kompletuar me një kapak që rrotullohet lehtë
 • Të lehta për t’u pastruar në lavapjatë dhe pa BPA/BPS
 • Të përputhshme me pompat manuale dhe elektrike Lansinoh
 • Të përputhshme me kokat e biberonit Lansinoh NaturalWave.

Çfare përmban?

4 Shishe për ruajtjen e qumështit të gjirit 150ml dhe 4 tapa për ruajtjen e qumështit.

Udhëzime mbi përdorimin 

Hidhni qumështin e gjirit në shishe ose pomponi direkt në shishe – deri në 150 ml maksimumi. Mbulojeni kapakun dhe ruajeni në frigorifer sipas nevojës.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Sasia

4x150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lansinoh – Shishe për ruajtjen e qumeshtit të gjirit
 • Anxhela A.

  Shume te mira

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART