Lansinoh – Post-Birth Wash Bottle

2,000 Lekë

Shishe për larje në zonën perineale pas lindjes.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Post-Birth Wash Bottle

Pas lindjes, zona perineale mund të jetë e ndjeshme. Shishja Lansinoh pas lindjes lan butësisht këtë zonë të ndjeshme, duke qetësuar shqetësimin pas lindjes falë rrjedhjes së ujit që ajo lëshon.

Shishja e pastrimit Lansinoh e vlerësuar me çmime mund të mbajë deri në 360 ml ujë dhe mund të përdoret lehtësisht me kokë poshtë, duke pastruar zonat e vështira për tu arritur.

E projektuar në mënyrë ergonomike, më grykë të palosshme dhe çantë ruajtëse rezistente nda ujit.

 • Shishja e larjes pas lindjes ofron një rrjedhë të butë uji pastrues, edhe kur përdoret me kokë poshtë.
 • Shishe me shtrydhje të lehtë e krijuar nga materiali me prekje të butë
 • Mban deri në 360 ml ujë
 • Projektuar në mënyrë ergonomike me një grykë me kënd për të ndihmuar në pastrimin e zonave të vështira për t’u arritur.

Udhëzime mbi përdorimin

Mbushni shishen e pastrimit perineal me ujë të ngrohtë, rrotulloni kapakun për ta mbyllur në mënyrë të sigurt dhe më pas drejtoni grykën. Ndërsa jeni ulur në tualet, vendoseni shishen midis këmbëve dhe drejtojeni majën e grykës drejt zonës suaj perineale.
Shtrydheni butësisht gjatë kullimit, duke e përsëritur sipas nevojës për të pastruar zonën.

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

1 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Post-Birth Wash Bottle”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART