Lansinoh – Pompë gjiri silikoni

2,400 Lekë

(Lansinoh Silicone Breast Pump)

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh Pompë gjiri silikoni

Maksimizoni përdorimin e qumështit tuaj, përdorni çdo pikë me pompën e gjirit prej silikoni nga Lansinoh.

Ky ndihmës i dobishëm përshtatet mirë në gjoksin tuaj, duke krijuar thithje natyrale pa duar për të mbledhur çdo pikë në mënyrë që asgjë të mos shkojë dëm.

I përkryer për të mbledhur qumësht nga njëra anë ndërsa ushqeni me gji nga ana tjetër.

 • Mblidhni qumështin e gjirit gjatë ushqyerjes me gji.
 • Përfshin rripin e rregullueshëm të qafës për të parandaluar derdhjet.
 • Dizajni i butë dhe fleksibël funksionon shkëlqyeshëm për të gjitha format dhe madhësitë e gjoksit
 • I përbërë nga silikoni premium 100% i kategorisë ushqimore që është pa BPA dhe BPS, i rehatshëm dhe i qëndrueshëm, gjithashtu i  sigurtë në larje enësh.

Çfarë është e përfshirë?

 • 1 pompë gjiri silikoni
 • 1 kapak magazinimi
 • 1 rrip qafe

Udhëzime mbi përdorimin 

Pompa e gjirit  funksionon duke u ngjitur mirë në gjoks, duke formuar një puthitje hermetike. Puthitja krijon një vakum të butë, duke mbledhur qumështin e gjirit që rrjedh nga gjiri i kundërt gjatë ushqyerjes. Shtrydhni butësisht qendrën e pompës së gjirit të silikonit, vendoseni mbi gjoks dhe lëshojeni për të formuar tërheqje. Kjo krijon një vakum të butë për të mbledhur qumështin e gjirit nga njëra anë ndërsa ju jeni duke ushqyer me gji nga ana tjetër.

Ju lutemi shikoni udhëzimet shtesë në kuti dhe përdorni vetëm sipas udhëzimeve.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Pompë gjiri silikoni”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART