Lansinoh – Pompë gjiri elektrike me një kokë

16,000 Lekë

(Lansinoh Compact Single Electric Breast Pump)

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Pompë gjiri elektrike me një kokë

Pompa e gjirit  kompakte Lansinoh është ideale për nënat që kërkojnë një mënyrë të thjeshtë dhe të lëvizshme për të mbledhur qumështin e gjirit me nivele thithjeje të shkallës spitalore. E projektuar me kujdes, kjo pompë është e lehtë, kompakte, diskrete dhe e përputhshme me një përshtatës mikro-USB ose një përshtatës rryme elektrike, duke e bërë atë të përsosur për përdorim në lëvizje. E thjeshtë për t’u përdorur; pompa elektrike e gjirit vjen me një tregues të përshtatshëm LED i cili tregon forcën e thithjes dhe kontrolle të qarta për të rritur dhe ulur nivelet e thithjes që i përshtaten.

 • 5 nivele thithjeje të rregullueshme për rehati maksimale.
 • Treguesi i përshtatshëm LED tregon forcën e thithjes me kontrolle të qarta.
 • Përfshin mbrojtësen e silikonit ComfortFit™, e cili është e butë dhe e zhdërvjellët për përshtatje më të lehtë rreth gjirit.
 • Përshtatet lehtësisht në qeset e ruajtjes së qumështit të gjirit Lansinoh, duke kursyer kohë dhe duke parandaluar transferimet ose derdhjet e qumështit.

Çfarë përfshin?

Pompa e gjirit elektrike kompakte Lansinoh përfshin njësinë bazë dhe kordonin e rrymës, 2 valvula të pompës së gjirit, mbrojtësen e gjirit ComfortFit™ (madhësia standarde 25 mm) dhe një kokë biberoni me rrjedhje të ngadaltë NaturalWave.

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Pompë gjiri elektrike me një kokë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART