Lansinoh – Pompë gjiri elektrike me 2 koka

22,500 Lekë

(Lansinoh 2-in-1 Double Electric Breast Pump)

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Pompë gjiri elektrike me 2 koka

Pompa e gjirit elektrike 2-në-1 e Lansinoh është alternativa më e mirë për nënat që duan rehati, fleksibilitet dhe efikasitet kur bëhet fjalë për nxjerrjen e qumështit të gjirit – pa kompromentuar nivelet e thithjes. Me një dizajn të lehtë që mund të përdoret si një pompë e vetme ose e dyfishtë, ju mund të pomponi me lehtësi, të vendosni në prizë ose ta përdorni me bateri për ta përdorur larg shtëpisë.

Pompa elektrike ka dy faza të veçanta që simulojnë modelin natyral të thithjes së foshnjës tuaj. Faza ‘let down’ jep thithje të shpejtë që fillon rrjedhjen e qumështit, ndërsa faza  ‘expression’ ofron thithje më të ngadaltë dhe më të thellë. Ju mund të përshtatni stilin e pompimit për t’iu përshtatur nevojave tuaja me tre stile të ndryshme efektive pompimi.

Çfarë përfshin?

Pompa elektrike e dyfishtë e gjirit Lansinoh 2in1 vjen me gjithçka që ju nevojitet për të filluar udhëtimin tuaj të ushqyerjes me gji, duke përfshirë njësinë bazë të pompës, 4 valvola, 2 shishe ushqimi, 1 kokë biberoni me rrjedhje të ngadaltë NaturalWave®, prizë dhe përshtatës rryme AC.

Manuali i perdorimit & teknik

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Pompë gjiri elektrike me 2 koka”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART