Lansinoh – Pack of Feeding Bottle

2,100 Lekë

Set shishesh për ushqimin e fëmijës

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh Pack of Feeding Bottle

Pack of Feeding Bottle është set i përbërë nga dy shishe për ushqimin e fëmijës, të krijuara për një mbajtje të rehatshme gjatë ushqyerjes së foshnjës.

 • Shishe ushqimi, pa BPA dhe BPS
 • Kapaciteti 160 ml / 240 ml
 • Vjen i kompletuar me kokën e bibironit NaturalWave™
 • Të vërtetuara klinikisht se reduktojnë konfuzionin e thithkave dhe i lejojnë fëmijës të kontrollojë rrjedhjen e qumështit dhe të shijojë një ushqyerje të rehatshme.
 • E përputhshme me të gjitha pompat e gjirit Lansinoh
 • Lehtësisht të pastrueshme, me sistem ventilimi që pengon futjen e ajrit

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni për përgatitjen e ushqimit të fëmijës tuaj. Pavarësisht se shishet janë krijuar specifikisht për të garantuar ushqyerje optimale dhe të qetë,  është e rëndësishme të merren të gjitha masat e nevojshme në mënyrë që të mos e ushqeni më tepër seç duhet.

Info. Shtesë

Firma

Lansinoh

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

2*160ml, 2*240ml

polypropylene (PP) plastic

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Pack of Feeding Bottle”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART