Lansinoh – Organic Pre-Birth Preparation Oil

2,200 Lekë

Lansinoh – Vaji Perineal kundër strijave

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Organic Pre-Birth Preparation Oil

Vaji organik i masazhit për përgatitjen dhe rikuperimin nga lindja Lansinoh ndihmon lëkurën në rritjen e elasticitetit gjatë shtatzënisë. Ideale për përdorim nga java e 34 e shtatzanisë.

Përdoret për masazhim perineal. Hidraton lëkurën me një përzierje ushqyese të vajrave të sigurtë, organikë: jojoba, bajame e ëmbël dhe atij të kajsisë.

Çertifikuar organike dhe 100% natyrale, pa naftë, parabene apo aromë artificiale.

 • Përdoret për masazhim perineal për rritjen e elasticitetit dhe reduktimin e dëmtimeve gjatë lindjes.
 • I testuar gjinekologjikisht dhe hipoalergjik.
 • E çertifikuar organike nga Soil Association.
 • E çertifikuar si klimatikisht neutrale nga Instituti DFGE.
 • Nuk është testuar tek kafshët.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni 2-3 pika për të përgatitur lëkurën përpara masazhit perineal gjatë shtatzënisë. Hidratoni dhe ushqeni lëkurën tuaj. Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Për udhëzime shtesë mbi masazhin perineal, ju lutemi konsultohuni me mjekun tuaj.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Tocopherol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*. *Organically grown ingredients of total: 99.6% Organic Ingredients, 100% Natural Ingredients

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Organic Pre-Birth Preparation Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART