Lansinoh – Organic Post-Birth Relief Spray

2,600 Lekë

Lansinoh – Spray qetësues pas linjdes.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Organic Post-Birth Relief Spray

Spray organik nga Lansinoh me një përzierje unike të përbërësve bimor duke përfshirë Aloe Vera, Kamomil dhe Kastravec për të ofruar lehtësim qetësues në zonën perineale pas lindjes.

I testuar klinikisht për të ndihmuar në qetësimin dhe lehtësimin e shqetësimit gjatë rikuperimit pas lindjes, ky spraj unik pas lindjes është testuar gjinekologjikisht për të qenë i përshtatshëm dhe delikat me lëkurën e ndjeshme.

 • Një përzierje unike e përbërësve bimorë të njohur në qetësimin e lëkurës.
 • E testuar klinikisht dhe gjinekologjikisht për të qenë e përshtatshme ndaj lëkurës së ndjeshme.
 • 99% formulim natyral.
 • Spërkatësi 360° lejon aplikim të butë dhe të lehtë pa duar nga çdo kënd.
 • Spërkateni në pecetën e maternitetit për lehtësim qetësues.
 • Përdoreni sa më shpejt që të jetë e nevojshme pas lindjes.
 • Ruajeni në frigorifer për efekt ftohës shtesë.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkasni mbi zonën perineale sa herë që ndjeni diskomfort, ose në pecetën e maternitetit për lehtësim qetësues.

Përdoreni aq shpesh sa të jetë e nevojshme pas lindjes dhe riaplikoni sa herë që e ndieni të nevojshme. Mund të ruhet në frigorifer për efekt ftohës shtesë.

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Aqua (Water), Heptyl Glucoside, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract*, Pentylene Glycol, Glycerin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water*, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil*, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract*, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citric Acid, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene. *Organically grown ingredients of total: 23% Organic Ingredients, 99% Natural Ingredients.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Organic Post-Birth Relief Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART