Lansinoh – Organic Nipple Balm

2,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Organic Nipple Balm

Balsami organik 100% i certifikuar Lansinoh, me bazë bimore është punuar me dorë për të hidratuar thithkat dhe lëkurën e thatë të gjirit. I lehtë për t’u aplikuar dhe i butë në lëkurën e ndjeshme, Balsami organik ndihmon në rivendosjen e butësisë natyrale dhe ruajtjen e lëkurës së shëndetshme.

 • 100% organik i certifikuar nga USDA
 • I sigurtë për foshnjen: Nuk ka nënprodukte të naftës, parabene ose konservues, kështu që nuk ka nevojë të pastrohet para gjidhënies.
 • I testuar nga dermatologët dhe hipoalergjik
 • Vetëm me 7 përbërës organikë – vaj luledielli organik i çertifikuar, vaj ulliri, dyll blete, vaj kokosi, gjalpë shea, ekstrakt lulesh kalendula dhe vaj argani.
 • Mund të përdoret gjithashtu si lubrifikant pompimi

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart paraprakisht. Aplikojeni balsamin në të gjithë zonën e thithkave pas çdo ushqyerjeje ose sipas nevojës.

Nuk ka nevojë të hiqet para ushqyerjes me gji.

Mund të përdoret gjithashtu si lubrifikant pompimi. Aplikojeni lehtë në thithkë përpara se të pomponi për të rritur rehatinë.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

60ml

Each jar contains 2 ounces of Organic Nipple Balm, made from 7 organic ingredients: certified organic sunflower oil, olive oil, beeswax, coconut oil, shea butter, calendula flower extract, and argan oil.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Organic Nipple Balm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART