Lansinoh – LatchAssist Nipple Everter

1,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – LatchAssist® Nipple Everter

Lansinoh LatchAssist® Nipple Everter ju ndihmon duke nxjerrë butësisht thithkat e sheshta ose të përmbysura, duke e bërë më të lehtë për fëmijën tuaj të kapet dhe të ushqehet me gji.

E lehtë për t’u përdorur, duke ju lejuar të kontrolloni nivelin e thithjes për komoditetin tuaj. Përfshin dy madhësi (19 mm dhe 24 mm) për të siguruar përshtatjen e duhur.

Karakteristikat kryesore:

 • Lansinoh® LatchAssist® Nipple Everter nxjerr butësisht thithkat e sheshta ose të përmbysura, duke e bërë më të lehtë për fëmijën tuaj të kapet dhe të ushqehet me gji.
 • Përfshihen 2 madhësi për të siguruar përshtatjen e duhur dhe për të reduktuar fërkimin ose acarimin e thithkës.
 • Vjen në paketim me një këllëf mbrojtës nga pastërtitë dhe transportim sa më praktik.
 • Mund të lahet në mënyrë të sigurtë me larës enësh, pa BPA/BPS

Çfarë përfshihet:

 • Aksesori LatchAssist® Nipple Everter
 • 2 madhësi (19 mm dhe 24 mm)
 • Kuti mbajtëse mbrojtëse

Udhëzime mbi përdorimin

Para përdorimit, lani LatchAssist® Nipple Everter në ujë të ngrohtë dhe me sapun, shpëlajeni dhe thajeni.

Shtrypeni butësisht dhe vendoseni mbi dhe rreth thithkës suaj. Shtypni lehtë përkundrejtë lëkurës për të siguruar një mbyllje hermetike.

Lëshojeni ngadalë për të ushtruar presionin e dëshiruar. Përsëriteni butësisht derisa thithka juaj të zgjatet dhe foshnja të mund të kapet lehtësisht në gji.

Për ta hequr, shtypni produktin dhe tërhiqeni butësisht nga gjoksi.

Mbajeni pajisjen larg fëmijëve.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – LatchAssist Nipple Everter”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART