Lansinoh – Lanolin Nipple Cream

2,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Lanolin Nipple Cream

Një produkt i domosdoshëm për nënat gjidhënëse. Numër 1 në rekomandimet e mjekëve, kremi Lansinoh 100% natyral i thithkave është besuar nga nënat dhe ofruesit e kujdesit shëndetësor për më shumë se 35 vjet për të qetësuar dhe mbrojtur thithkat e lënduara.

Ultra i pastër dhe i sigurtë për foshnjën, kështu që nuk ka nevojë të hiqet para dhënies së gjirit.

 • Nuk ka nevojë të hiqet para ushqyerjes me gji.
 • E bërë me vetëm një përbërës, lanolina Lansinoh kalon në një proces unik rafinimi për të siguruar cilësinë më të lartë.
 • E testuar klinikisht dhe e sigurt për lëkurë të ndjeshme.
 • Pa parabenë, shtesa apo konservues.

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart tërësisht. Aplikoni një sasi sa madhësia e bizeles midis gishtërinjve dhe aplikojeni në të gjithë zonën e thithkave pas çdo ushqyerjeje ose sipas nevojës.

Aplikojeni para dushit për të mbrojtur thithkat e ndjeshme.

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40 ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Lanolin Nipple Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART