Lansinoh – Lanolin Minis Nipple Cream

1,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh Lanolin Minis Nipple Cream

Kremi 100% natyral i gjirit Lansinoh është besuar nga nënat dhe ofruesit e kujdesit shëndetësor për më shumë se 35 vjet për të qetësuar dhe mbrojtur gjirin e lënduar. I pastër dhe i sigurt për foshnjën, pa petroleum, paraben, shtesa ose konservues, nuk ka nevojë të hiqet ose pastrohet para  gjidhënies. Nuk është testuar kurrë te kafshët dhe është certifikuar neutrale ndaj klimës.

 • Lanolin 100% natyrale, ultra e pastër dhe e sigurt për fëmijën.
 • 3 mini tubetë me madhësi travel size, praktike dhe perfekte për t’u mbajtur në çantën tuaj ose çantën e pelenave.
 • Nuk ka nevojë të hiqet ose pastrohet para ushqyerjes me gji.
 • Krijuar me vetëm një përbërës, Lanolina kalon në një proces unik rafinimi për të siguruar cilësinë më të lartë.
 • Kremi i gjirit Lanolin është i pasur dhe përhapet lehtë, zbut dhe mbron lëkurën delikate.
 • Testuar klinikisht dhe i sigurt për lëkurë të ndjeshme.
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart paraprakisht. Merrni një sasi sa bizelja midis gishtërinjve dhe aplikojeni në të gjithë zonën e thithkave të gjirit, pas çdo ushqyerjeje ose sipas nevojës.

Aplikojeni para dushit për të mbrojtur thithkat e ndjeshme. Nuk ka nevojë të hiqet para ushqyerjes me gji.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

3 x 7ml

Lanolin 100% HPA® Modified Lanolin, USP

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Lanolin Minis Nipple Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART