Lansinoh – Lanolin Lip Balm

(1 përshtypje mbi produktin)

1,500 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Lanolin Lip Balm

Balsami 100% natyral i buzëve Lansinoh me lanolinë krijon një barrierë qetësuese dhe bllokon largimin e lagështisë për të ndihmuar buzët tuaja të rivendosin ekuilibrin e hidratimit.

Ky balsam për buzët Lansinoh me lanolin është një hidratues i pasur dhe efektiv që ndihmon në qetësimin dhe mbrojtjen e buzëve të plasaritura shumë të thata.

 • Një përbërës i vetëm, që përmban vetëm lanolinë të pastër.
 • Balsam 100% natyral pa ngjyrues apo aromë të shtuar.
 • I testuar klinikisht dhe hipoallergjik.
 • Aplikuesi i lehtë për t’u përdorur lëshon butësisht balsamin e pasur në një shtresë të lëmuar për të mbuluar buzët në mënyrë perfekte.
 • Përshtatet në çdo xhep në mënyrë që ta keni gati për kujdesin hidratues të buzëve sa herë të keni nevojë.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të përdorur këtë balsam, aplikojeni butësisht në buzët tuaja aq shpesh sa të nevojitet.

Vetëm për përdorim të jashtëm. Ruajeni në temperaturën e dhomës.

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

7g

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lansinoh – Lanolin Lip Balm
 • .

  I bute, shije fantastike, e këndshme sikur je mbi re. 🥰😶‍🌫️Sidomos per faktin qe eshte tubet, por ne disa raste nuk jep veprim🤷‍♀️

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART