Lansinoh – Kupeta gjiri

1,600 Lekë2,100 Lekë

(Disposable breast pads)

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Kupeta gjiri

Kupetat e gjirit njëpërdorshme Lansinoh ofrojnë përthithje maksimale për siguri shtesë.

Të besuar nga prindërit në mbarë botën, kupetat Lansinoh ju mbajnë të thatë dhe në rehati ditën dhe natën. Ofrojnë lehtësi gjatë lëvizjes suaj.

Karakteristikat kryesore:

 • Kupetat Lansinoh thithin 20 herë peshën e tyre në lëng.
 • Pa aromë; gjithashtu pa BPA dhe BPS, pa lateks
 • Ofrojnë ajrosje për lëkurë të shëndetshme
 • Formë e hollë, e konturuar për një përshtatje diskrete

Të sigurta, të rehatshme dhe diskrete, kupetat Lansinoh janë pa aroma, pa latex dhe pa BPA dhe BPS.

Ato janë të testuara nga dermatologët dhe janë super të buta për lëkurë të ndjeshme dhe kanë xhepa ajri që marrin frymë për të promovuar lëkurë të shëndetshme.

Me një formë të hollë, kupetat njëpërdorshme Lansinoh ofrojnë një përshtatje diskrete.

Udhëzime mbi përdorimin

Hiqeni kupetën nga mbështjellësja. Përpara aplikimit, hiqni fletët mbrojtëse nga shiritat ngjitës në pjesën e pasme të kupetës.

Për të aplikuar, vendosni kupetën në sytjena me skajet e konturuara. Shiritat ngjitës do të ngjiten në sytjena, duke e mbajtur kupetën në vend.

Kupetat Lansinoh duhet të ndryshohen shpesh për të ruajtur shëndetin e lëkurës. Një udhëzues i përgjithshëm do të ishte pas çdo ushqyerjeje, ose kur e ndjeni që ka përthithur mjaftueshëm.

Mbajeni mbështjellësin larg foshnjës dhe hidheni siç duhet.

Info. Shtesë

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Sasia

60, 100

Free of fragrances; also BPA and BPS free
latex free

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Kupeta gjiri”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART