Lansinoh – Glass Feeding Bottles with NaturalWave® Teat

2,000 Lekë2,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Glass Feeding Bottles with NaturalWave® Teat

Shishja e qelqit e ushqimit Lansinoh është projektuar duke pasur parasysh rehatinë, duke u siguruar që prindërit dhe fëmija të jenë komod gjatë ushqyerjes.

Shishja jonë e qelqit për fëmijë vjen e kompletuar me kokën e biberonit NaturalWave  e provuar klinikisht për reduktimin e konfuzionit të thithkave dhe i lejon fëmijës të kontrollojë rrjedhjen e qumështit dhe të shijojë një ushqim të rehatshëm.

 • Krijuar nga qelqi premium rezistent ndaj nxehtësisë dhe goditjeve.
 • Rezistente ndaj gërvishtjeve, e qëndrueshme.
 • Vjen i kompletuar me kokën e biberonit NaturalWave™.
 • E përputhshme me të gjitha pompat e gjirit Lansinoh.

Info. Shtesë

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Forma

Biberon

Madhësia

0-3 muaj (160ml), 3-6 muaj (240ml)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Glass Feeding Bottles with NaturalWave® Teat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART