Lansinoh – Feeding Bottle Starter Set

(1 përshtypje mbi produktin)

2,600 Lekë

Lansinoh – Feeding Bottle Starter Set

Seti përfshin:

 • 1 shishe 160 ml
 • 1 shishe 240 ml
 • 3 madhësi të kokës se biberonit me rrjedhje të ndryshme NaturalWave® (Slow,  Medium, Fast).

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Feeding Bottle Starter Set

Shishet e ushqimit të Lansinoh për fëmijën janë krijuar për një mbajtje të rehatshme gjatë ushqyerjes së foshnjës.

Shishet tona të bebeve pa BPA dhe BPS vijnë të kompletuara me sistemin inovativ NaturalWave™  të vërtetuara klinikisht se reduktojnë konfuzionin e thithkës së nënës pasi inkurajojnë të njëjtën lëvizje të gjuhës që përdorin foshnjat kur ushqehen drejtpërdrejtë nga gjiri.

 • Pa BPA dhe BPS
 • Kapaciteti 160 ml dhe 240 ml
 • Vjen i kompletuar me 3 teats NaturalWave™ – Slow, Medium, Fast.
 • E përputhshme me të gjitha pompat e biberonit të Lansinoh.

Udhëzime mbi përdorimin

Edhe pse shishja e ushqimit të foshnjës Lansinoh është projektuar posaçërisht për të siguruar ushqyerje graduale dhe të qetë, është e rëndësishme të merren të gjitha masat e nevojshme në mënyrë që të mos e ushqeni fëmijën me tepricë.

Firma

Lansinoh

Mosha

Fëmijë

Forma

Biberon

Sasia

1 x 160 ml, 1 x 240 ml, 3 Koka biberoni S,M,F

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lansinoh – Feeding Bottle Starter Set
 • Sidorela N.

  Prsh
  A eshte anti kolik per dhimbjet e barkut ky set?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART