Lansinoh – Feeding Bottle, shishe plastike

1,300 Lekë1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh Feeding Bottle With Natural Wave Teat GP – Biberon Plastik

Shishet e ushqimit të Lansinoh për fëmijën janë krijuar për një mbajtje të rehatshme gjatë ushqyerjes së foshnjës. Shishet e bebeve pa BPA dhe BPS vijnë të kompletuara me kokat e biberonit inovative NaturalWave™ – të vërtetuara klinikisht se reduktojnë konfuzionin e thithkës së nënës dhe i lejojnë fëmijës të kontrollojë rrjedhjen e qumështit dhe të shijojë një ushqyerje të rehatshme.

 • Pa BPA dhe BPS
 • Përbërë nga 100% silikon i butë dhe fleksibël
 • Anticolic -sistemi i ventilimit të ajrit (avs) i cili zvogëlon futjen e ajrit – një shkak i mundshëm i dhimbjeve të barkut
 • E përputhshme me të gjitha pompat e gjirit Lansinoh

Udhëzime mbi përdorimin 

Edhe pse shishja e ushqimit të foshnjës është projektuar posaçërisht për të siguruar ushqyerje graduale dhe të qetë, është e rëndësishme të merren të gjitha masat e nevojshme në mënyrë që të mos e ushqeni më tepër fëmijën tuaj.

Info. Shtesë

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Sasia

160ml, 240ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Feeding Bottle, shishe plastike”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART