Lansinoh – Contact Nipple Shields

1,700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lansinoh – Contact Nipple Shields

Mbrojtëset e silikonit Lansinoh® ndihmojnë në problematikat që lidhen me bebet premature, foshnjat e vogla ose të sëmura, kokat e sheshta ose të përmbysura, lidhjen e gjuhës, lidhjen e buzëve.

Të përbëra me 100% silikon ultra të hollë, super të butë dhe fleksibël që vendoset në gjoks për një përshtatje më natyrale.

Prerja e dizajnit lejon më shumë kontakt me lëkurën për të inkurajuar ushqyerjen me gji.

Karakteristikat kryesore:

 • Dizajn me prerje unike maksimizon kontaktin lëkurë me lëkurë ndërsa përdor mbrojtësen e kokave të gjirit për të ndihmuar në ushqyerjen me gji
 • Krijuar nga 100% silikon super të butë, ultra të hollë, fleksibël.
 • Pa BPA dhe BPS

Çfarë përfshihet:

 • 2 Mbrojtëset e silikonit Lansinoh (20 mm ose 24 mm)
 • Kutia mbajtëse

Udhëzime mbi përdorimin

Lansinoh Contact Nipple Shields mund të jenë mjete efektive gjatë periudhës së gjidhënies.

Mund të dezinfektohen duke i zier në ujë për 5 minuta. Sigurohuni që ka shumë ujë në tenxhere, në mënyrë që asnjë pjesë e produktit të mos prekë fundin ose anët e tenxhere, pasi kjo mund të shkaktojë shkrirjen e tyre.

Info. Shtesë

Firma

Lansinoh

Mosha

Të gjithë

Madhësia

1(20mm), 2(24mm)

Sasia

2 copë

Made of super-soft, ultra-thin, flexible 100% silicone

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lansinoh – Contact Nipple Shields”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART