- 20%

Nuxe – Qumësht hidratues 24h për trupin

(1 përshtypje mbi produktin)

2,080 Lekë

Lait Fluide Corps Hydratant

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Qumësht hidratues 24h për trupin

Qumësht ultra i lehtë për trupin i cili absorbohet në çast duke mos lënë efekt yndyror. Lëkura është e hidratuar 24 orë dhe rifiton komoditet dhe elasticitet.
Përmban të paktën 92% të përbërësve me origjinë natyrore (përfshirë lulet e bajames dhe portokallit). Aroma e tij delikate u jep shqisave tuaj gjallërinë për të cilën kanë nevojë çdo ditë.

 • Pa parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni në mëngjes dhe / ose mbrëmje në të gjithë trupin.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

200ml

Wheat and wood extract, sweet almond and sunflower oil, almond and orange blossom petals

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Qumësht hidratues 24h për trupin
 • Sidomos per ne vere eahte super i mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART