Nuxe – Qumësht demakiazhues me petale trëndafili

Lait Démaquillant Confort aux Pétales de Rose

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë, Sy dhe Buzë – Lëkura të ndjeshme, normale në te thata

Pastro edhe gjurmët më të vogla të papastërtive dhe make up-it nga lëkura juaj me Qumështin demakiazhues me petale trëndafili. Kjo formulë fantastike për lëkura të ndjeshme eleminon papastërtitë nga lëkura dhe është shumë delikate me sytë dhe buzët.

Shijo një regjim pastrimi delikat duke përdorur vetëm një produkt për largimin e papastërtive nga fytyra pa patur nevojë për trajtim ekstra për sytë dhe buzët. Ky qumësht pastruest/demakiazhues është një locion me ekstrakt të petaleve të trëndafilit që pastron dhe zbut lëkurën në mëngjes dhe në darkë.

Rezultati: Fytyrë dhe sy të demakijuar në mënyrë prefekte, lëkurë elastike dhe komforte.

Udhëzime mbi përdorimin

Për rezultate më të mira përdoreni në fillim të rutinës suaj të trajtimit të fytyrës në mëngjes dhe në darkë. Aplikojeni në fytyrë, sy dhe dekolte me një tampon pambuku dhe shplani çdo lloj mbetjeje me Tonikun me petale trëndafili nga Nuxe.

Informacion Shtesë

Firma

Nuxe

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml, 400ml

AQUA / WATER, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, C14-22 ALCOHOLS, PERFUME / FRAGRANCE, GLYCERIN, HYDROGENATED COCONUT OIL, PROPANEDIOL, BENZYL ALCOHOL, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE, CARBOMER, CITRIC ACID, SODIUM COTTONSEEDAMPHOACETATE, ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ALLANTOIN, TETRASODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID [N2306 / A].

The list of ingredients may be subject to variations, we advise you to always check the list on the purchased product

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Qumësht demakiazhues me petale trëndafili”

LART