Lady Presteril – Test Shtatzanie

400 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Është në gjendje të përcaktojë në mënyrë të thjeshtë, të saktë dhe të shpejtë, shtatzëninë e mundshme që nga dita e parë e vonesës së ciklit menstrual. Ai jep rezultatin në vetëm një minutë. Testi është i lehtë për t’u përdorur dhe mund të kryhet shpejt në çdo kohë të ditës duke vendosur stilolapsin e provës për pesë sekonda nën rrjedhën e urinës.

Firma

Lady Presteril

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lady Presteril – Test Shtatzanie”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART