Lacalut – White & Repair, pastë dhëmbësh

550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Për dhëmbë të shëndetshëm dhe të bardhë.
Cdo ditë, smalti i dhëmbëve sulmohet nga acide dhe baktere dhe struktura minerale dëmtohet.
Lacalut pastë dhëmbësh zardhuese dhe riparuese përmban një kombinim special të përbërësve aktivë për kujdesin ndaj dhëmbëve. Përbërësit fosfat japin një ngjyrë të bardhë. Fluoridi i natriumit së bashku me hidroksilapatitë mbështetin rimineralizimin e sipërfaqes së dhëmbit. Dhëmbët bëhen më të butë dhe rezistent.

Firma

Lacalut

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Lacalut – White & Repair, pastë dhëmbësh”

LART

×