- 10%

Lacalut – White, pastë dhëmbësh

(1 përshtypje mbi produktin)

423 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lacalut White pastë dhëmbësh zbardhuese është dizenjuar për veprimin pastrues, zbardhues dhe mbrojtës ndaj kariesit të dhëmbëve.
Smalti i dhëmbëve dobësohet nga efekti rimineralizues dhe kështu bëhet më rezistent ndaj kariesit të dhëmbëve. Pasta përmban një komponent tkurrës që zvogëlon gjakrrjedhjen.
Doni dhëmbë më të bardhë por jeni të shqetësuar për efektet negative të zbardhimeve profesioanale? Pasta zbardhuese Lacalut zbardh dhëmbët tuaj pa përdorimin e peroksidit të hidrogjenit, pra është i sigurtë për përdorim dhe pa efekte anësore. Ajo rivendos bardhesinë natyrale të dhëmbëve pa kimikate agresive. Nuk përmban sheqer.

Për rezultate më të mira, përdorni Lacalut rregullisht për të paktën 1 muaj.

Firma

Lacalut

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lacalut – White, pastë dhëmbësh
 • Iljada B.

  Shume e mire, por jo aq sa white and repair

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART