- 10%

Lacalut – White edelweiss, pastë dhëmbësh për të rivendosur dhe mbajtur bardhësinë natyrale të dhëmbëve

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 500 Lekë.Current price is: 450 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pastë profilaktike për të rivendosur dhe mbajtur bardhësinë natyrale të dhëmbëve.
Pastë për përdorim të përditshëm për zbardhim të efektshëm dhe rimineralizim të smaltit të dhëmbëve.

Me ekstrakt të Alpine edelweiss, lemon verbena, Alchemilla vulgaris dhe sherebelë, pasta ka një efekt antiseptik, anti-inflamator, shërues, adstrigjent, analgjezik dhe anti-oksidant.

Ajo forcon mishrat, i mbron nga gjakrrjedhja dhe eliminon aromën e keqe.

Firma

Lacalut

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lacalut – White edelweiss, pastë dhëmbësh për të rivendosur dhe mbajtur bardhësinë natyrale të dhëmbëve
 • Iljada B.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART