Lacalut – Flora shplarës goje, kundër erës së keqe

(4 përshtypje mbi produktin)

730 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lacalut Flora shplarës goje

Shplarës goje me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton halitozën (erën e keqe të gojës) .
Përmban përbërës specifik si zink glukonat, pulegon, tëcilët ndërveprojnë me komponimet e sulfurit dhe neutralizojnë erën e keqe të gojës.
Gjithashtu rregullon mikroflorën bakteriale të gojës.

Medicinale, e gatshme për përdorim.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lacalut

Linja

Flora

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  80%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Lacalut – Flora shplarës goje, kundër erës së keqe
 • Iljada B.

  I vetmi shplares goje pa alkool. Super

 • Iljada B.

  Kombinimi me pasten e bejn super

 • Ada B.

  Freski qe zgjat. As nuk te djeg gojen

 • Martina K. (blerës i verifikuar)

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART