Lacalut – Flora, pastë dhëmbësh kundër erës së keqe të gojës

(5 përshtypje mbi produktin)

550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Lacalut Flora pastë dhëmbësh

Pastë dhëmbësh me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton halitozën (erën e keqe të gojës).

Përmban përbërës specifik si zink glukonat, pulegon, të cilët ndërveprojnë me komponimet e sulfurit dhe neutralizojnë erën e keqe të gojës.
Gjithashtu rregullon mikroflorën bakteriale të gojës.

Për përdorim të përditshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Lacalut

Linja

Flora

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  71%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për Lacalut – Flora, pastë dhëmbësh kundër erës së keqe të gojës
 • .

  Super

 • Junilda A. (blerës i verifikuar)

  Super

 • Anila M. (blerës i verifikuar)

  Produkt cilesor!

 • Iljada B.

  Super

 • Iljada B.

  Kombinim me shplaresin bejn 2shen me te mire ne higjenen e gojes

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART