- 10%

Lacalut – Aktiv, pastë dhëmbësh medicinale

(3 përshtypje mbi produktin)

495 Lekë

Përshkrimi i Produktit

LACALUT ® aktiv është një pastë dhëmbësh medicinale, që ndalon gjakrrjedhjen e mishrave dhe parandalon periodontitin.
Kjo pastë me fluor është e formuluar specifikisht për të pastruar butësisht dhe për të ofruar një nivel të lartë të kujdesit ndaj mishrave dhe për të mbajtur gojën e shëndetshme. Është e vërtetuar që tkurr dhe forcon mishrat dhe mbron ndaj gjakrrjedhjes, kariesit dhe zhvillimit të sëmundjeve të parodontozës, duke ju lënë një gojë më të shëndetshme dhe buzëqeshje rrezatuese.

Firma

Lacalut

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  67%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Lacalut – Aktiv, pastë dhëmbësh medicinale
 • .

  Kam bler vetëm furcen me ka pëlqyer sot do e blej ta provoj e do ju shkruaj prap

 • Iljada B.

  Super e kenaqur

 • Berna G. (blerës i verifikuar)

  E kenaqur nga ky produkt

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART