LABO – Crescina Transdermic PLC12 200

Ne 2 formate: për meshkuj ose për femra

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

LABO – Crescina Transdermic PLC12 200

Trajtimi i plotë kunër rënies së flokëve dhe rritjes së tyre. Për fazën fillestare të rrallimit dhe rënies së avancuar të flokëve.

Ndihmon në promovimin e rritjes fiziologjike të flokëve – Efektive në 100% të subjekteve të testuar.

Crescina Transdermic PLC12 200 është një produkt dermo-kozmetik për të ndihmuar në nxitjen e rritjes fiziologjike të flokëve. Përfitimet e formulës 100% origjinale nga TEKNOLOGJIA TRANSDERMIKE : molekulat aktive, dhe në veçanti kompleksi i ri i 12 molekulave, mund të depërtojnë nëpër shtresat e lëkurës së kokës (testi ex-vivo me Franz Cells) falë peshës së tyre të ulët molekulare dhe në praninë e përforcuesve. 12 molekulat komplekse si pllaka janë të ngjashme me molekulat peptide që ekzistojnë natyrshëm në sistemin e flokëve, por të sintetizuara; ato synojnë promovimin fiziologjikisht dhe sinergjikisht të rritjes së flokëve. Kompleksi i Ri-Rritjes (Cysteine, Lysine, Glycoprotein), HFSC Complex (Stem-Engine), 3 përmirësues (Pentilen, Decilen dhe Caprylyl Glycol) janë gjithashtu të përfshira në formulë.

 • Formulë specifike për meshkuj dhe femra
 • Për skalpin e flokëve të holluar
 • Rekomandohet në rastet e hollimit për shkaqeve fiziologjike – jo patologjike
 • Nuk vepron në gjëndrat e flokëve plotësisht të atrofizuara

6300 qime të reja që rriten pas 4 muajve trajtim me Crescina HFSC 100%. Analiza instrumentale e kryer duke përdorur fototrikogram.

Udhëzime mbi përdorimin

Crescina Re-Growth Transdermic Plate-Like Complex ka 10 ampula për ri-rritjen e flokëve dhe 10 ampula kunër rënies së flokëve, secila nga 3,5 ml.Të përshtatshme për përdorim ditor gjatë 5 ditëve të para të javës, pasuar nga një pushim 2-ditor. 20 ampulat e përfshira në kuti lejojnë një trajtim 1-mujor.

 

Info. Shtesë

Firma

LABO

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

20

Gjinia

Meshkuj, Femra

hydroxyproline, aspartic acid, enzymatic activator, taurine, hydrolyzed yeast protein abd acetyl tetrapeptide-3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “LABO – Crescina Transdermic PLC12 200”

LART