- 20%

La Roche Possay – Anthelios XL Cream Comfort SPF 50+

2,240 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Pa paraben. Jo komedogjenik. Rezistent ndaj ujit. Mbrojtje e lartё e lëkurës të fytyrёs. ULTRA UVA [ PPD 42 ].

Pёr lёkurё të thatë dhe të ndjeshme.

Intensitetin ekstrem tё rrezeve tё diellit.

Parandalon pigmentimin nga dielli [ shtatzanitё , photosensitiazation ….]

Mbrojtje e lartё ,e plotё ndaj rrezeve UVA /UVB. Mbrojtja optimale me SPF 50 ёshtё e pёrforcuar kundrejt rrezeve UVA.[  mё i saktё ose rreptё se rekomandimet Europiane nё pёrkujdesjet  ndaj diellit ] falё patentёs sё sistemit filtrues Mexoplex kombinuar me ujin termal LA ROCHE POSAY, zbutёs dhe anti – oksidant.

I shkrirё nё njё pёrbёrje tё lartё komforte. Hidratues dhe shumё i butё. Jo i yndyrshёm. I pёrshtatshёm pёr lёkurё tё thatё.

Rezistent ndaj ujit

Dermatologjikisht i testuar. Pa aromё, pa paraben, jo – komedogjenik.

PЁRDORIMI

Aplikojeni produktin pёrpara ekspozimit ndaj diellit. Ri – aplikojeni shpesh herё dhe butёsisht pёr tё ruajtur mbrojtjen sidomos pas notit, pёrthithjes ose fshirjes. Pёr pёrdorim tё jashtёm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Linja

Anthelios

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Possay – Anthelios XL Cream Comfort SPF 50+”

LART