- 20%

La Roche Posay – Ujë micelar për lëkura të ndjeshme

2,128 Lekë

Ujë micelar që pastron me butësi fytyrën, konturin e syve dhe te gojës duke respektuar dhe lëkurat më sensitive.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Ujë micelar për lëkura të ndjeshme

La Roche-Posay Micellar Water Ultra Sensitive Skin është një ujë micelar që largon 99% të make-up me përdorimin e vetëm një tamponi pambuku, duke përfshirë dhe zonën e syve dhe buzët. Uji micelar largon me delikatesë papastërtitë nga lëkura pa e tharë atë. Lëkura është e pastër dhe e rifreskuar me një ndjesi freskie dhe qetësie.

Përbërësit kryesorë

 • 1% glicerinë – hidraton dhe zbut lëkurën
 • Ujë termal La Roche Posay – qetëson dhe hidraton lëkurën

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni ujin micelar La Roche Posay në një tampon pambuku dhe pastroni lëkurën deri sa të gjithë papastërtitë të largohen. Nuk ka nevojë për shplarje me ujë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Aqua/Water, Hexylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium edta, Citric Acid, Dihydrocholeth-30, Polyaminopropylbiguanide, Parfum/Fragrance.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Ujë micelar për lëkura të ndjeshme”

LART