- 20%

La Roche Posay – Toleriane Volume Mascara

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Toleriane Volume Mascara

La Roche-Posay Toleriane Extension Mascara  është një rimel i testuar për alergji në ngjyrë të zezë, i zhvilluar posaçërisht për të siguruar vëllim në qerpikë.

Rimeli jep pamjes tuaj intensitet dhe definim.

Rimeli është i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe bartësit e lenteve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni rimelin nga rrënja deri në skajet e qerpikëve.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Aqua/Water, Paraffin Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, Steareth-20, Cera Alba/Beeswax, Acacia Senegal Gum, Alcohol Denat, Steareth-2, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Madecassoside, Sodium Polymethacrylate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Phenethyl Ethyl Alcohol, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Arginine, Polysorbate 21, Poloxamer 188, Polyquaternium-10, Silica, Simethicone, Pentylene Glycol, Panthenol, 2-Oleamido-1,3- Octadecanol, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Methylsilanol/Silicate Crosspolymer, Citric Acid, Potassium Phosphate, Potassium Chloride, May Contain : CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, CI 75470/Carmine, CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77510/Ferric Ferrocyanide, Mica.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane Volume Mascara”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART