- 20%

La Roche Posay – Toleriane Ultra Eye Contour

2,456 Lekë 3,070 Lekë

Përkujdesje hidratuese, kundër qeskave poshtë syve,  skuqjeve, irritimeve.

In stock

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Toleriane Ultra Eye Contour

La Roche-Posay Tolériane Ultra Eye Contour është një përkujdesje qetësuese, hidratuese për konturin e ndjeshëm të syve,  rekomanduar në rast skuqjeje, ndjesi shpimi , fryrje, ndjesi kruajtjeje të syve.

Kombinimi i kompleksit të patentuar të [Neurosensine + Niacinamide] hidraton, zbut, ul rrathët e errët  dhe mbron zonën rreth syve. E pasur me ujë termik La Roche-Posay, qetëson menjëherë dhe në mënyrë të qëndrueshme lëkurën dhe e mbron atë.

E përshtatshme për mbajtësit e lenteve të kontaktit. Pa paraben, aromë, lanolinë, ngjyrues, alkool, ruajtës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve.

 

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

20ml

AQUA / WATER, GLYCERIN, SQUALANE, PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, PENTYLENE GLYCOL, NIACINAMIDE, DIMETHICONE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POLYSORBATE 20, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, DIMETHICONOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane Ultra Eye Contour”

LART

×