- 25%

La Roche Posay – Toleriane Ultra Cream set

2,175 Lekë

+ Pudër kompkate toleriane falas

*sasi e limituar

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Toleriane Ultra Cream

Hidratues për lëkura të thata, shumë të ndjeshme dhe të prirura për alergji.

Hidraton dhe zbutë në vetëm 1 minutë. Mbron dhe riparon barrierën e lëkurës. Ditë pas dite sensitiviteti i lëkurës ulet, komfort rikthehet.

Në një paketim ultra-hermetik që limiton rrezikun e alergjive

Përbërësit zbutës që luftojnë irritimin

 • Neurosensine – zbut dhe ndihmon reduktimin e ndjeshmërisë së lëkurës.
 • Uji termal La Roche-Posay qetësues dhe zbutës natyror

Pa parfum, pa alkol, jo komedogjenik. Teksturë e lehtë, e freskët, jo-vajore

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në darkë.

Dhuratë – Toleriane Teint Mineral 13

Pudër kompakte korrigjuese minerale. Mbulodh dhe korigjo imperfeksionet pa bllokuar poret.

Formuluar specifikisht për lëkura të kombinuara në të yndyrshme. E testuar dermatologjikisht.

Mbrojtje nga rrezet UV (SPF 25)

Pa parfum. Testuar në lëkura sensitive.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Isocetyl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Squalane, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Glycerin, Propanediol, Cetyl Alcohol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Peg-100 Stearate, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane Ultra Cream set”

LART