La Roche Posay – Toleriane, krem pudër matifikuese spf 20

Teint Mattifying Mousse Foundation

5 nuanca : 1,2,3,4,5

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Përbërje unifikuese dhe matifikuese.

Lëkurë normale mikse në sensitive.

Produkt totalisht i ri, me përbërës aktiv për përthithjen e sebumit. TOLERIANE TEINT MATTIFYING mousse kontrollon mbajtjen e make up që-it që duket gjatë gjithë ditës në lëkuart normale mikse.

Kontroll i djersitjes. Testuar në lëkurat sensitive dhe ato intolerante. Jo komedogjenik. Gjendet në 5 nuanca.

SPF 20. PA KONSERVANT. PA AROMЁ.

PЁRDORIMI

Të përdoret pas kremit të përditshëm dhe laspit korrektues TOLERIANE TEINT,  duke e zgjedhur në varësi të nevojës për korrigjim.

Merrni njё sasi tё vogёl tё fondatinёs dhe aplikponi njё pikё nё ballё, mollёza, qafё dhe hundё. Pёrhapeni fondatinёn nga qёndra e faqeve tuaja pёrjashta kёshtu ajo mund tё pёrzihet nё lёkurёn tuaj.

 

 

Informacion Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

30ml

SPF

20

Nuanca

[1], [2], [3], [4], [5]

DIMETHICONE, UNDECANE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TRIDECANE, TOCOPHERYL ACETATE, SILICA SILYLATE, PERLITE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, RETINYL LINOLEATE, ALUMINUM HYDROXIDE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77492, CI 77491, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77499 / IRON OXIDES

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane, krem pudër matifikuese spf 20”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART