La Roche Posay – Toleriane, krem pudër hidratuese (spf 20)

Toleriane Teint Hydrating Water-Cream Foundation

5 nuanca: 1, 2, 3, 4, 5

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

TOLERIANE TEINT HYDRATING WATER – CREAM FOUNDATION

SPF 20. PA KONSERVUES. PA AROMЁ.

Pёrbёrje unifikuese dhe lёkurё e hidratuar.

Lёkurё normale nё tё thatё.

Produkt totalisht i ri, pёrbёrje ultra flexible dhe me nje nivel tё lartё tё pёrmbajtjes sё ujit e pёrzier me acid hialuronik. TOLERIANE TEINT HYDRATING krem me pёrmbajtje tё lartё tё ujit mban nёn kontroll make up-in gjatё gjithё ditёs nё lёkurёn normale nё tё thatё dhe atё sensitive. Testuar nё lёkurё intolerante dhe sensitive. Jo komedogjenik. GJendet nё 5 nuanca.

PЁRDORIMI

Tё pёrdoret pas kremit tё pёrditshёm dhe laspit korrektues TOLERIANE TEINT,  duke e zgjedhur nё varёsi tё nevojёs pёr korrigjim.

Aplikojeni kёtё pёrbёrje tё freskёt dhe tё butё me gishta nё formё rrethore nga qёndra e fytyrёs tuaj –pёrjashta.

Informacion Shtesë

Mosha

20+

Firma

La Roche Posay

Forma

Tubet

Sasia

30ml

SPF

20

Nuanca

[1], [2], [3], [4], [5]

AQUA / WATER, DIMETHICONE, GLYCERIN, ISODODECANE, ISODECYL NEOPENTANOATE, BORON NITRIDE, ALCOHOL DENAT., PROPYLENE GLYCOL, PEG-10 DIMETHICONE, DIMETHICONE/PEG-10/15 CROSSPOLYMER, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, SODIUM HYALURONATE, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, MAGNESIUM SULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ALUMINUM HYDROXIDE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77492

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane, krem pudër hidratuese (spf 20)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART