Zbritje

La Roche Posay – Toleriane, korigjues dhe mbulues i imperfeksioneve (SPF 25)

Original price was: 3,120 Lekë.Current price is: 2,496 Lekë.

Toleriane Teint Fluid

3 nuanca : 11, 13, 15

Përshkrimi i Produktit

FONDATINЁ FLUIDE KORREKTUESE

Korrigjon dhe unifikon pa lënë shenja

Parregullsitë e lëkurës sensitive dhe intolerante

Korrigjon shfaqjen e të gjitha parregulllsive dhe madje çehren e fytyrës falë mbulimit të saj të lartë. E pasur me një agjent të ri cilësor, përshtatet lehtësisht në lëkurën intolerante për një make up natyral pa shenja dhe një komfort që zgjat në kohë . Tolerancë e lartë. Pa konservues. Testuar në lëkurë sensitive. Jo komedogjenik. Mbrojtje UV me SPF 25.

PЁRDORIMI

Merrni një sasi të vogël te produktit dhe përhapeni me gishta ose me një furçë, duke e përhapur nga qëndra e fytyrës – përjashta duke përdorur lëvizje rrethore.

Informacion Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

30ml

SPF

25

Nuanca

[11], [13], [15]

AQUA / WATER, UNDECANE, TRIDECANE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, PENTYLENE GLYCOL, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, MAGNESIUM SULFATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, ACETYLATED GLYCOL STEARATE, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TRISTEARIN, CELLULOSE GUM, ACRYLATES COPOLYMER, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ALUMINUM HYDROXIDE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane, korigjues dhe mbulues i imperfeksioneve (SPF 25)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART