- 20%

La Roche Posay – Toleriane Sensitive Riche

2,384 Lekë

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Toleriane Sensitive Riche

La Roche-Posay Tolériane Sensitive Riche është pa aromë, pa alkool, i rekomanduar për lëkurë shumë të ndjeshme ose alergjike. I përshtatshëm për të gjithë familjen, madje edhe për foshnjat.

Formula e saj është një risi e vërtetë: shumë e sigurt, e reduktuar, me një minimum përbërësish dhe nuk përmban asnjë substancë potencialisht irrituese ose alergjike.

Ofron një fuqi qetësuese intensive falë Neurosensine, një përbërës aktiv që synon mekanizmat e acarimeve kutane. Ky veprim qetësues përmirësohet falë shoqërimit me ujin termik të La Roche-Posay, qetësues dhe anti-irritues. Përmban gjithashtu glicerinë e cila hidraton për 48 orë, gjalpë shea që rregullon dhe mbron barrierën e lëkurës dhe vitaminë B3.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në mbrëmje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua (Water), Isocetyl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Squalane, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Glycerin, Propanediol, Cetyl Alcohol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Pentylene Glycol, Peg-100 Stearate, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane Sensitive Riche”

LART