La Roche Posay – Toleriane, pudër kompakte korigjuese (SPF 25)

Toleriane Teint Mineral

3 nuanca: 11, 13, 15

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

TOLERIANE TEINT MINERALE     

Pudёr kompakte korrektuese

Mbulon parregullsitё e lёkurёs. Pastron dhe matifikon pa bllokuar poret.

Lёkurё normale nё mikse

Korrigjon parregullsitё e lёkurёs normale mikse ,sensitive dhe asaj intolerante.Ёshtё njё pudёr minerale pёrbёrja e sё cilёs mbulon si njё fondatinё pa bllokuar poret. Sfungjer ultra i butё i dizenjuar pёr lёkurё sensitive. Tolerancё e lartё. Pa konservues. Testuar nё lёkurё sensitive. Jo komedogjenik. Mbrojtje UV SPF 25.

PЁRDORIMI

Merrni njё sasi tё vogёl tё pudrёs korrektuese TOLERIANE TEINT me sfungjer dhe pёrhapeni produktin nga qёndra e fytyrёs – pёrjashta.Mund tё pёrdoret dhe gjatё dites pёr tu zbukuruar.

Informacion Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

20+

Forma

Pudër

Sasia

9.5g

SPF

25

Nuanca

[11], [13], [15]

TALC, NYLON-12, DIMETHICONE, TITANIUM DIOXIDE, MAGNESIUM STEARATE, TRIISOCETYL CITRATE, STEARIC ACID, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL, CETYL DIMETHICONE, METHYL METHACRYLATE/GLYCOL DIMETHACRYLATE CROSSPOLYMER, ALUMINUM HYDROXIDE, LAUROYL LYSINE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77163 / BISMUTH OXYCHLORIDE, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77491, MICA

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane, pudër kompakte korigjuese (SPF 25)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART