- 20%

La Roche Posay – Toleriane, përkujdesje qetësuese dhe mbrojtëse

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

Krem hidratues mbrojtës për lëkura te irrituara normale-mikse.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem hidratues mbrojtës

Për femra dhe meshkuj me lëkurë alergjike dhe normale në mikse.

Hidraton dhe zbut lëkurën e ndjeshme dhe  alergjike. Formulë  strikte e cila ndihmon në minimizimin e rrezikut të  alergjisë. E pasur gjithashtu me Squalene dhe ujë termal La Roche Posay.

PЁRDORIMI

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA / WATER, CYCLOPENTASILOXANE, ISOCETYL STEARATE, SQUALANE, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CETYL ALCOHOL, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, DIMETHICONOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “La Roche Posay – Toleriane, përkujdesje qetësuese dhe mbrojtëse”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART