La Roche Posay – Toleriane krem me ngjyrë për lëkura sensitive

(5 përshtypje mbi produktin)

(Toleriane Sensitive Le Teint Crème Soothing Moisturiser)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Toleriane krem me ngjyrë për lëkura sensitive

Përkujdesje e rekomanduar për lëkurat të ndjeshme dhe shumë të ndjeshme në rast skuqje,ndjesi shpimi dhe tharje.

Ky krem me ngjyrë ofron një sërë benefitesh:

 • Hidraton për 24 orë falë Glicinës
 • Riparon dhe mbron barrierën e lëkurës falë Ceramideve
 • Zbut menjëherë dhe për një kohë të gjatë falë Vitaminës B3
 • Zbut dhe redukton irritimet falë ujit termal La Roche Posay
 • Uniformizon menjëherë pamjen e lëkurës për gjatë gjithë ditës falë pigmentit mineral

Në këtë mënyrë, menjëherë, skuqjet minimizohen. Lëkura është e hidratuar, e zbutur dhe e mbrojtur. Formula e saj është optimale për lëkurat e ndjeshme.
Pa parfum. Pa alkool.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë në fytyrë dhe në qafë.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Nuanca

Light, Medium

Aqua/Water, Glycerin, Squalane, Dimethicone, Pentylene Glycol, Zea Mays Starch/Corn Starch, Niacinamide, Ammonium Polyacyrloyldimethyl Taurate, Myristyl Myristate, Sodium Hydroxide, Stearic Acid, Palmitic Acid, Synthetic Fluorphlogopite, Xanthan Gum, Capryloyl Glycine, Caprylyl Glycol, Ceramide NP, Myristic Acid, Potassium Cetyl Phosphate,

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  83%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
5 përshtypje për La Roche Posay – Toleriane krem me ngjyrë për lëkura sensitive
 • Sidita C. (blerës i verifikuar)

  Kremi me pelqen shume. Kam ndjere ndryshim ne lekure pas disa ditesh perdorim. Nuk eshte e nevojshme te vini krem puder pasi kremi Toleriane jep nje ngjyr shum te lezetshme . Do ta riblej.

 • era m. (blerës i verifikuar)

  Eshte gati i paperceptueshem qe e ke mbi lekure , i lehte hidratant jo irritues dhe per lekure sensitive te thate ,mbulues natural .
  Hera e 2 qe e porosis dhe do vazhdoj…

 • Olvina B. (blerës i verifikuar)

  Super efektiv per lekure te ndjeshme dhe me probleme.

 • Iris M. (blerës i verifikuar)

  Super efektiv per lekur te ndjeshme esht hera e 2 qe e riblej ! Perfekt per veren fytyra ndihet e fresket dhe luan rolin e Bb cream

 • Adelina X. (blerës i verifikuar)

  eshte super produkt e gjith firma cdo produkt i ka super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART