- 20%Hot

La Roche Posay – Toleriane Extension Mascara

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Toleriane Extension Mascara

La Roche-Posay Toleriane Extension Mascara  është një rimel i testuar për alergji në ngjyrë të zezë, i zhvilluar posaçërisht për të siguruar gjatësinë e qerpikëve.

Rimeli jep pamjes tuaj intensitet dhe definim.

Rimeli është i përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe bartësit e lenteve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni rimelin nga rrënja deri në skajet e qerpikëve.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Aqua/Water, Paraffin Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, Cera Alba/Beeswax, Steareth-20, Acacia Senegal Gum, Butylene Glycol, Alcohol Denat, Glycerin, Steareth-2, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Hydroxyethylcellulose, Sodium Dehydroacetate, Sodium Polymethylacrylate, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Sodium Hyaluronate, Phenetyl Alcohol, Peg/PPG-17/18 Dimethicone, Poloxamer 188, Polyquaternium-10, Silica, Pentylene Glycol, Propylene Glycol, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanol, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Potassium Phosphate, Potassium Chloride, May Contain : +/- CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77510/Ferric Ferrocyanide, Mica.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  75%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për La Roche Posay – Toleriane Extension Mascara
 • Ermila S. (blerës i verifikuar)

  Zgjat qerpiket natyralisht pa dhene efektin rendues te tepruar. Nuk djeg syte, suk shperbehet ne copeza gjate dites. Pastrohet shpejt pa lene njolla. Nuk esht rezistent ndaj ujit por as nuk pretendon te jete keshtu qe esht ok. Une e rekomandoj per personat qe duan nje efekt zgjates duke qendruar brenda natyrales.

 • era m. (blerës i verifikuar)

  Perfekt per persona qe mbajne lente kontakti dhe alergjike ndaj rimelit . Nuk shperbehet mbas disa oresh ,nuk le shenja dhe hiqet me lehtesi .

 • Sindi R. (blerës i verifikuar)

  Rimeli me i mire qe kam provuar. Nuk bie gjate dites dhe pastrohet kollaj. highly recommended

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART