Zbritje

La Roche Posay – Toleriane Dermo Nettoyant, pastrues i fytyrës

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,670 Lekë.Current price is: 2,136 Lekë.

Qumësht pastrues për lëkura shumë të ndjeshme.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Toleriane Dermo Nettoyant, pastrues i fytyrës

Përkujdesja e duhur ditore për pastrrimin e lëkurës së thatë ,sensitive ose alergjike,heq butësisht makijazhin duke lënë një ndjesi rehatie në lëkurë.Përmban  glicerinë dhe ujë termal La Roche Posay.Formulë strikte e cila ndihmon në minimizimin e rrezikut të alergjisë.

Për lëkurë të thatë sensitive dhe alergjike e cila paraqet ndjenja parehatie: thatësi dhe shtrëngim.

 • Pa paraben
 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa aromë
 • Pa konservues

Udhëzime mbi përdorimin      

Aplikojeni duke e masazhuar me një lëvizje rrethore duke përdorur një top pambuku. Për përdorim të jashtëm.

Informacion Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, GLYCERIN, DIPROPYLENE GLYCOL, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYL GLYCOL

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche Posay – Toleriane Dermo Nettoyant, pastrues i fytyrës
 • Iljada B.

  Me pelqen se nuk ti djeg syte, por ajo e biodermes eshte me i mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART