Zbritje

La Roche Posay – Toleriane Caring Wash

(25 përshtypje mbi produktin)

1,680 Lekë2,560 Lekë

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Toleriane Caring Wash

Përkujdesje që siguron një pastrim dhe heqje makijazhi të butë dhe efektiv për lëkurat e ndjeshme.

Kjo përkujdesje nuk përmban lënde tensioaktive dhe lejon një pastrim efektiv pa e tharë dhe irrituar lëkurën. Është e pasur me glicerinë dhe niacinamide që hidratojnë dhe zbusin lëkurën pas pastrimit.

 • Përmban Ujë Termal La Roche Posay që rivendos barrierën e lëkurës duke mbrojtur dhe lëkurat më të brishta.
 • E formuluar pa parfum, pa sapun, pa konservantë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë të lagur, duke evituar konturin e syve. Masazhojeni butësisht dhe shpelajeni me ujë të bollshëm.

Info. Shtesë

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive

Forma

Tubet

Sasia

200ml, 400ml

Aqua/Water, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Propylene Glycol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Tayrate, Polysorbate 60, Ceramide NP, Niacinamide, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Panthenol, T-butyl Alcohol, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 4.81
  vlerësime
 • 5 Yje
  88%
  4 Yje
  8%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  4%
  1 Yll
  0%
25 përshtypje për La Roche Posay – Toleriane Caring Wash
 • Migela B. (blerës i verifikuar)

  Step 2 i pastrimit te fytyres pasi heq make upin me ujin micelar te Bioderma. Laresi eshte ne forme kremi, teper hidratues dhe delikat per fytyren. Megjithate do preferoja laresit xhel me shume se ato krem.

 • Berna G. (blerës i verifikuar)

  Lares delikat per fytyre sensitive.

 • Emiliana J. (blerës i verifikuar)

  me I miri, do e riblej

 • Xhilda B. (blerës i verifikuar)

  Pastron butësisht lëkurën duke e lënë të hidratuar, listë përbërësish fantastike ✨

 • Edlira L. (blerës i verifikuar)

  Laresi me perfekt qe kam provuar 10/10 super i bute

 • Fjori B.

  Laresi perfekt per lekure te thate dhe sensitive, ingredientet perket??

 • Klara T. (blerës i verifikuar)

  Super lares ?

 • .

  Super lares per fytyrat e thata dhe te ndieshme
  E adhuroj ❤️❤️

 • REA K. (blerës i verifikuar)

  Kam provuar shume laresa po si ky nuk eshte asnje❤️

 • Ana M. (blerës i verifikuar)

  Super lares! Eshte hera e pare qe provoj lares ne forme kremi dhe kam ngel shume e kenaqur. Fytyra ime eshte mixe dhe sensitive dhe ky lares eshte perfekt?

 • Sara G.

  Ky eshte laresi im i preferuar per stine te ftohta. Nuk shkumon megjithate lekuren e pastron shume mire, eshte delikat, nuk e than lekuren dhe le shume te hidratuar. Gjithashtu me pe;qen qe eshte pa fragrance/alkoole dhe permban disa nga perberesit e mi te preferuar si ceramidet, niacinamide, panthenol, glicerine etj.

 • Ela V. (blerës i verifikuar)

  Lares shume i mire dhe delikat,pastron shume mire edhe pse eshte ne trajte kremi.

 • Aurela H. (blerës i verifikuar)

  Kete produkt e dashuroj!
  Me jep qetesi fytyres, prej 1 viti qe e perdor, nuk heq dore kurre

 • Iljada B.

  Me pelqen shum shume sidomos per ne dimer

 • Miranda D.

  Edhe un e perdor me shume ne dimer kur fytyra ka tendenc te thahet

 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Nje dashuri per lekurat sensitive ?

 • Iljada B. (blerës i verifikuar)

  Nuk te than lekuren, ideale per ate sensitive, pa fragrance dhe fakti qe permban niacinamidin per mia eshte perfekte. Nuk shkumon shume, duket sikur nuk te pastron por ne funde te le nje ndjesi te bute dhe te paster. 10/10

 • Brikena K. (blerës i verifikuar)

  Shume delikat dhe super soft

 • Elisabeta M. (blerës i verifikuar)

  Eshte perfekt per riparimin e barrieres se lekures!

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Laresi im I preferuar gjate stines se ftohte, ose kur e ndiej lekuren e fytyres te thate dhe delikate. Eshte ne forme kremoze, shume delikat ne lekure, pastron por nuk e “zhvesh” lekuren nga barriera e saj lipide. Gjithashtu nuk ka fragrance, qe e preferoj shume tek produktet.

 • Elida B. (blerës i verifikuar)

  Laresi eshte fantastik, une kam dy vjet qe e perdor dhe nuk mund te heq dore. E mban lekuren te bute dhe te hidratuar. Te jep nje ndjesi mireqenie dhe pastertie. Ruan barieren e lekures. Paketimi 400 ml eshte ai i preferuari.

 • Jona D. (blerës i verifikuar)

  Laresi qe e riblej prej vitesh. Ne trajte qumeshti dhe teper i bute me lekuren sensitive. Nuk permban fragrance pra nuk shkakton irritim per lekurat sensitive pro akneike.

 • . (blerës i verifikuar)

  Mua me krijon pucrra

 • .

  Super , qe heren e par te perdorimit ndihet butesia ne fytyr te that dhe e sygjeroj 10/10

 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART