- 20%

La Roche Posay – Set Hyalu B5 Serum + Tolariane Blush Promo

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 5,500 Lekë.Current price is: 4,400 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Hyalu B5 Serum (30ml) 

Zgjidhja e parë dermatologjike kundër rrudhave që ripërtërin dhe riparon lëkurën.

La Roche-Posay Hyalu B5 Serum është një xhel i freskët hidratues i rekomanduar për rrudhat, humbjen e volumit dhe elasticitetit, lëkurë të lodhur.

Formula unike rigjeneruese kombinon dy tipe të acididt hialuronik të pastër, vitaminën B5 dhe madecassoside, të cilat ripërtërijnë, riparojnë dhe mundësojnë rigjenerimin e lëkurës.

Menjëherë lëkura është më e butë dhe e freskët. Rrudhat dhe vijat e holla janë dukshem më të reduktuara.

E përshtatshme për lëkura të ndjeshme. E testuar dermatologjiksht dhe oftalmologjiksht.

 • Pa paraben. Pa vajra minerale. Jo komedogjenike.

La Roche-Posay Toleriane Teint blusher (5g)

E bën fytyrën tuaj të duket e shëndetshme, e freskët dhe natyrale.

Karakteristikat:

 • I jep fytyrës një ngjyrë të shëndetshme
 • Ndriçon
 • Nxjerr në pah tiparet e fytyrës
 • Një produkt hipoallergjik

Udhëzime mbi përdorimin

La Roche Posay – Hyalu B5 Serum

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë, në fytyrë, qafë dhe dekolte. E përshtatshme për personat që janë alergjikë ndaj Nikelit.

La Roche-Posay Toleriane Teint

Aplikojeni në fytyrë duke përdorur një furçë të gjerë dhe përhapeni lehtësisht.

Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

5g, 30ml

Hyalu B5 Serum
INGREDIENTS | FIL CODE : B212343/1
AQUA / WATER GLYCERIN ALCOHOL DENAT.PROPYLENE GLYCOL PANTHENOL PENTYLENE GLYCOL DIMETHICONE PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES PPG-6-DECYLTETRADECETH-30 GLYCERYL ISOSTEARATE MADECASSOSIDE HYALURONATE AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE DISODIUM EDTA HYDROLYZED HYALURONIC ACID CAPRYLYL GLYCOL CITRIC ACID XANTHAN GUM BUTYLENE GLYCOL TOCOPHEROL PHENOXYETHANOL PARFUM /FRAGRANCE.
La Roche-Posay Toleriane Teint
G803254, TALC, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIISOSTEARIN, PHENYL TRIMETHICONE, MAGNESIUM STEARATE, SILICA, CAPRYLYL GLYCOL [+/- MAY CONTAIN: CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 15850 / RED 7, MICA]. (F.I.L. B44680/2).

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për La Roche Posay – Set Hyalu B5 Serum + Tolariane Blush Promo
 • Loina Z.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART