- 20%

La Roche Posay – Serozinc

(3 përshtypje mbi produktin)

1,472 Lekë

Tonik me Zink që vepron në qetësimin dhe pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe të ndjeshme.

Përshkrimi i Produktit

La Roche Posay – Serozinc

La Roche Posay – Serozinc është një tonik me Zink që vepron në qetësimin dhe pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe të ndjeshme. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, është i lehtë dhe freskon lëkurën tuaj pas larjes, ndërkohë që sulfati i zinkut vepron mbi shenjat e yndyrës.Gjithashtu:

 • Zbut prerjet nga brisku
 • Pastron irritimet në siperfaqen e lëkurës
 • Kujdeset për lëkurën e bebes (pas dushit, në lëkurë të thatë)

Pa konservantë, pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni lokalisht, disa herë në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

La Roche Posay

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Water, Sodium Chloride, Zinc Sulfate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  25%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për La Roche Posay – Serozinc
 • Ridvana Q. (blerës i verifikuar)

  Love it!

 • Iljada B.

  Me pelqen, por ajo e avene nuk ndrohet me asnje

 • Miranda D.

  ????

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART